Lazerle Plastik Markalama

216 Lazer Markalama’da plastikler çok çeşitli şekillerde lazerle markalanabilmekte ya da kazınabilmektedir. Fiber lazer ile polikarbonat, ABS, poliamid gibi ticari amaçlarla kullanılan çeşitli plastikleri, daha kalıcı ve hızlı bir şekilde ve yüksek kalitede 216 Lazer Markalama ekibi olarak markalayabiliyoruz. Markalama lazerinin sunduğu düşük kurulum süresi ve esneklik sayesinde küçük parti malzemeleri bile ekonomik şekilde markalayabilirsiniz.

Plastik Lazer Markalama

Plastik Lazer Markalama

216 Lazer Markalama'da plastikler çok çeşitli şekillerde lazerle markalanabilmekte ya da kazınabilmektedir. Fiber lazer ile polikarbonat, ABS, poliamid gibi ticari amaçlarla kullanılan çeşitli plastikleri, daha kalıcı ve hızlı bir şekilde ve yüksek kalitede 216 Lazer Markalama ekibi olarak markalayabiliyoruz. Markalama lazerinin sunduğu düşük kurulum süresi ve esneklik sayesinde küçük parti malzemeleri bile ekonomik şekilde markalayabilirsiniz.

Renk pigmentleri ve diğer katkı maddelerinin (örneğin dolgular, katkı maddeleri, alev geciktiriciler) yanı sıra çeşitli ham maddeler de farklı tepki veriyor olsa da hemen hemen her türde plastiği kalıcı olarak markalamak mümkündür.