BARKOD LAZER MARKALAMA

216 lazer markalama olarak en yeni teknolojileri takip edip sizlere kaliteli, hızlı ve kusursuz bir hizmeti makul kar marjlarıyla sunmak temel ilkemizdir. Her türlü metal, alüminyum, çelik, paslanmaz, bakır vs. metaller plastik malzemeler ve deri ürünlerinizin üzerine lazer markalama işleri itina ile yapılmaktadır.

Barkod Lazer Markalama

Barkod Lazer Markalama

Seri numarası gibi satır ve 2D kodlar, ürün ve bireysel parçaları izlenebilir kılmak amacıyla otomotiv endüstrisi, medikal teknoloji ya da elektronik endüstrisi gibi birçok endüstride kullanılmaktadır. Kodlar (çoğunlukla veri matris kodları ya da barkodlar), parça özellikleri, üretim verileri, parti sayıları ve daha fazlası ile ilgili bilgiler içermektedir. Bu tür bileşen markalama, basit şekilde ve kısmen de elektronik olarak okunabilmeli ve uzun süre dayanmalıdır.

Burada, lazer markalama, çeşitli malzeme, şekil ve büyüklük ile dinamik ve değişen verilerin işlenmesi için esnek ve evrensel araç olduğunu kanıtlamıştır.Parçalar,aşınma asgari düzeydeyken en yüksek hız ve kesin hassasiyetle 216lazer markalama ile markalanmaktadır.